תכניות יזמות

רוצים ורוצות להקים מיזם?

הצטרפו אלינו לתכניות יזמות בהן תקבלו ידע, כלים מעשיים וליווי מקצועי מהתעשייה שיאפשרו להפוך מחקר, רעיון או אתגר למיזם.

העולם משתנה בקצב מהיר מאי פעם, אך הבעיות הגדולות שמעסיקות אותנו עדיין קיימות: אי-שוויון, ביטחון, פרטיות, איכות הסביבה, בריאות, כלכלה ועוד. אנחנו רוצים לתת בידכם את הכלים הנדרשים לעשות שינוי בתחום שמעסיק אתכם – מתחום הרפואה והטכנולוגיה דרך יוזמות חברתיות ופיתוחים חקלאיים.

תוכניות היזמות שלנו מלוות אתכם בשלבים שונים של תהליך פיתוח יוזמה- החל משלב מחקר השוק ופיתוח הרעיון דרך בניית המודל העסקי, פיתוח מוצר, תהליכי שיווק, גיוס כספים וניהול חברה, ועד להצגה מול משקיעים מהתעשייה. השאיפה שלנו היא שתצאו מתוכניות היזמות של המרכז עם תחילתו של מיזם ועם הכישורים הנדרשים ללכת איתו הלאה, ושתיצרו קשרים עם סטודנטים יזמיים אחרים ועם קהילת היזמות הירושלמית.


איזה תכניות אנחנו מציעים?

בקרוב נעדכן לגבי תוכניות נוספות

תכניות העבר שלנו

תכניות OPEN

התכנית היוקרתית שלנו מהווה פלטפורמה מעשית ומואצת לפיתוח מיזמים בשלבים מוקדמים. התכנית משלבת הכשרה ממוקדת המשלבת סדנאות מעשיות וידע תיאורטי, וכוללת ליוווי מומחי תעשיה (מנטורים, יועצים ויזמים) בסביבת עבודה שיתופית. במהלך התכנית היזמים והיזמות עובדים על מחקר שוק, חידוד הרעיון, פיתוח מודל עסקי ותכנון אבטיפוס וחווית משתמש. התכנית מסתיימת באירוע Demo Day בו המשתתפים והמשתתפות מציגים את המיזם בפני משקיעים, יזמים ובכירים נוספים.

ההרשמה הסתיימה, ניפגש במחזור הבא!

אסור מותר

בכל שנה מאות עצירים ואסירים מגיעים לבתי חולים לקבלת טיפול רפואי. ברובם המוחלט של המקרים, עצירים ואסירים אלו מטופלים בעודם אזוקים, ולעיתים אף כבולים למיטתם או לחפץ דומם. מצב זה משפיל ומבזה, מחמיר את מצבם הרפואי ומקשה על הצוות המטפל למלא את תפקידו כראוי. מעבדת החדשנות של מאגד JLM Impact מציבה אתגר פיתוחי שמטרתו מציאת חלופות לכבילת העצירים והאסירים באופן שיבטיח את בטחון הציבור מחד, ואת כבוד המטופל מאידך.

ההרשמה הסתיימה, ניפגש באתגר הבא!

תכנית OPEN: EXPLORE

תכנית OPEN: Explore בת שני המפגשים מסייעת לכם ולכן להבין מה האפשרויות היזמיות העומדות בפניכם. במסגרת התכנית תקבלו כלים ראשונים להערכת הזדמנויות בשוק ופיתוח רעיון המבוסס על ידע עמוק ומחקר. התכנית משלבת מפגשים עם מומחי/ות תוכן ויזמים/ות מתוך התעשייה הרלוונטית שידברו על ההזדמנויות בשוק עם עבודה סדנאית מעשית. בסיום התכנית המשתתפים/ות ידעו להעריך אם הרעיונות שלהם/ן מהווים הזדמנות עסקית. בוגרי ובוגרות התכנית יוזמנו להירשם לתכנית OPEN שתלווה אותם ואותן בהמשך פיתוח הרעיון למיזם במהלך סמסטר ב'. בוגרי תכניות OPEN בשנתיים האחרונות גייסו מעל ל-2 מיליון דולר.

ההרשמה הסתיימה, ניפגש במחזור הבא!

בוטקאמפ יזמות

בואו לגלות איך סטארטאפ נולד? הצטרפו אלינו להרפתקאה ייחודית - בוטקאמפ יזמות. בקיץ הקרוב תוכלו לקחת חלק בתכנית מרוכזת של חמישה ימים וללמוד איך באים סטארטאפים לעולם ותקבלו את כל הכלים להפוך את החלומות שלכם למציאות בכל שלב בעתיד. ההשתתפות ללא עלות.

ההרשמה הסתיימה, ניפגש במחזור הבא!

הכירו את המיזמים שפותחו ב- OPEN 2020

אנחנו שמחים להכיר לכם את 14 המיזמים שפותחו בתכניות OPEN בשנת 2020.

השותפים שלנו

התכניות נערכות בשיתוף חברות מובילות המעניקות תמיכה, תוכן מקצועי במפגשים, שעות ייעוץ והטבות למשתתפים