מי אנחנו?

מי אנחנו?


ASPER - HUJI Innovate, מרכז החדשנות והיזמות באוניברסיטה העברית מהווה פלטפורמה לעודד ולסייע לסטודנטים, חוקרים, סגל מנהלי ובוגרים בפיתוח מיומנויות מעולם החדשנות והיזמות לצד ליווי בתהליכי הקמת מיזמים הפותרים בעיות משמעותיות.

יזמות מבחינתנו היא דרך חיים, היא היכולת לזהות אתגרים ולהקים מיזמים כדי לפתור אותם. אנחנו מאמינים שבכל אחד ואחת יש רוח יזמית והיכולת ליצור רעיונות חדשים שיכולים לעצב ולשפר את המציאות. אנו פועלים לספק כלים ומיומנויות מעולם היזמות באמצעות ארבעה אפיקי פעולה משלימים – קידום תרבות וקהילה יזמית, פיתוח והנחיית קורסים אקדמיים ותכניות לימודים ביזמות, יצירת תחרויות ותכניות להתנסות בתהליכי יזמות וניהול תכניות האצה למיזמים – ביחד, פעילויות אלו מייצרות נקודת מפגש בין העולם האקדמי לבין עולם החדשנות והיזמות.

מתוך האמונה שהפוטנציאל ליזמות קיים אצל כולם, החלטנו ליצור מסגרת שתעורר את הסקרנות ואת היצירתיות של המשתתפים ותאפשר להם להתנסות ולהתפתח בצורה מכוונת ובליווי של גורמים מקצועיים. המרכז פועל למען סטודנטים, בוגרים וסגל מכל הדיסציפלינות, גם מי שלא נכנס במבט ראשון למשבצת של "יזם", ושואף לספק כלים קריטיים להתקדמות בעולם העבודה של היום – חשיבה אנליטית, יצירתיות, פיתוח פתרונות, עמידה מול קהל ועוד. בין אם יש לך נסיון בתחום היזמות ובין אם לא, אם יש לך רעיון למיזם ואם לא – יש לך מקום אצלנו במרכז.

מה עושים כאן?

תכניות היזמות שלנו מלוות יזמים ויזמות בתהליך של הפיכת רעיון למיזם - החל משלב מחקר השוק ופיתוח הרעיון דרך בניית המודל העסקי, פיתוח מוצר, תהליכי שיווק, גיוס כספים וניהול חברה, ועד להצגה מול משקיעים ובכירים מהתעשיה. התכניות משלבות בין סדנאות לליווי אישי צמוד.

מדי שנה המרכז מוביל כמה תחרויות היזמות המאפשרות לכם ולכן להתנסות בתהליכי פיתוח רעיון ויצירת פרוטוטייפ בצורה מהירה, ללא סיכון או מחוייבות וזאת לצד חשיפה לשופטים בכירים מהתעשיה ומהאקדמיה ואפשרות לזכות בפרסים. אז לאיזו מהתחרויות שלנו תרצו להצטרף?

קורסים והכשרות

החל מסתו 2020 - תוכלו ללמוד בקורסים אקדמיים בשיתוף או בהובלת ASPER-HUJI Innovate ובהם הקורס הדיגיטלי מבוא לחדשנות ויזמות במסגרת אבני פינה הפתוח לכלל הסטודנטים לתואר ראשון. בנוסף, תוכלו להצטרף להכשרות מקצועיות חוץ אקדמיות בהובלת המרכז.

בקהילה תוכלו להתעדכן ולקבל מידע על הזדמנויות ייחודיות בתחומי היזמות והחדשנות, ליצור קשרים וחברויות חדשות עם סטודנטים וסטודנטיות שמתעניינים באותם עולמות תוכן, להינות מתוכן ייחודי ולהצטרף לאירועים עם מובילים ומובילות מעולם היזמות.

צוות המרכז:

ד"ר אמנון דקל

מנכ"ל המרכז

איילת כהן

סמנ"כלית המרכז

יותם זך

מנהל תחום קהילה

שרון לויטה- וקנין

מנהלת תכניות אקדמיות

מיכל אור-עד

מנהלת תכניות יזמות

רואיה יעקוביאן

מנהלת מתחם HUJI Innovate Lab

איתי אשר

מנהל שיווק

קשת ניימן

מנהלת פרוייקטים

טליה פורה

רכזת תוכניות יזמות

מריה דליי

רכזת מועדון היזמות Facultech

מירב אסרס

רכזת תוכניות יזמות

הדר נימרי

רכזת קהילת "יזמות בעברית"

יוליה קסלר

מנהלת קהילת Facultech

ענבר אליאב

רכזת תוכניות אקדמיות