אירועים

אירועי אונליין:

21.06.20 - בניית מותג אישי שעובד בשבילך // הדר סבג

במפגש זה נכיר את הדר סבג. לאחר שירות צבאי בגל"צ, עבודה כמפיקה בחדשות 10 ותואר ראשון ביחב"ל ומדע המדינה מהאוניברסיטה העברית, הדר התקדמה במהירות לתפקידים בכירים בעולם השיווק - מנהלת אגף ההסברה והשיווק בעיריית ירושלים, מנהלת המותג והשיווק הגלובלי של Oracle, וכיום היא מנהלת השיווק הגלובלי של monday.com - וכל זה עוד לפני גיל 29. בואו ללמוד מהדר איך לבנות את המותג שהוא אתם.


28.06.20 - הצד של המשקיע // אלדד תמיר, הכרישים

אלדד תמיר, שאתם בטח מכירים מתכנית הטלוויזיה "הכרישים", הוא גם כמובן המנכ"ל והבעלים של בית ההשקעות "תמיר פרישמן". במפגש זה אלדד יתן לנו הצצה לזווית ראייה אחרת ופחות מוכרת לנו - הצד של המשקיע. נלמד ממנו איך משקיעים חושבים ומקבלים החלטות, ונקבל טיפים מנצחים ליזמים בתחילת דרכם.


אירועי עבר:

14.06.20 - מיינדסט של יזמים מצליחים: איך למצוא את ה-X פקטור שלך // אורי ארליך

אורי ארליך, יועצת ארגונית ומנחת קבוצות, תעניק לנו במפגש כלים שיסייעו במציאות ה-X פקטור של כל אחד ואחת מאיתנו: מהן חוזקות החותם שלנו, שימוש בכלים מעולמות הפסיכולוגיה החיובית ומדעי האושר, וגם - איך לגלות דווקא מהן החולשות שלנו וכיצד לנהל אותן במקום שינהלו אותנו.


07.06.20 - פאנל משקיעים וגיוס הון

הצטרפו אלינו לפאנל משקיעים מיוחד בו תכירו את אפשרויות ההשקעה במיזמים - במרחב הירושלמי, בישראל, ובכלל בעולם. תלמדו גם איך לפנות למשקיעים פוטנציאליים בצורה שתהיה יעילה ותניב פירות, ולהכיר את הצד של המשקיעים במשוואה ולהבין איך לתעל אותו לטובתכם/ן. בפאנל ישתתפו גיא קצוביץ' (Fusion LA), סתיו ארז (Labs/02) וזקי ג'מאל (fresh.fund).


17.05.20 - האקינג לפרודוקטיביות: איך להספיק יותר - בפחות // אדם לזובסקי, קידמה אינוביישן

כדי להספיק הכל בעולם הנע בקצב מסחרר עלינו לשלוט היטב במיומנויות ניהול זמן, בשילוב כלים דיגיטליים מתאימים. בסדנה זו נלמד שיטות עבודה לצד כלים אשר יסייעו לכם להפיק את המיטב והמירב מהזמן שלכם – המשאב היקר ביותר שעומד לרשותכם.


10.05.20 - קהילות ברשת - למה זה טוב? // וובינר עם מייק זילברג

בוובינר עם מייק זילברג מחברת IS-CL, יועץ אסטרטגי ומומחה קהילות דיגיטליות, נעבור על הנקודות החשובות בדרך להבנת מהפיכת הקהילות הדיגיטליות: איך מתחילים לבנות את אבני היסוד של הקהילה, מהם סוגי הקהילות הדיגיטליות הקיימים סביבנו, איך למצוא ולזהות קהילות משמעותיות וכמובן - איך הופכים את הקהילה למנוע צמיחה עבור העסק או הארגון.


03.05.20 - StoryLiving - לחיות את המסר בכל אמצעי התקשורת // וובינר עם מילה פינקלשטיין

ארגז הכלים של עולם הסטוריטלינג, מאפשר לכם להתבונן באסטרטגיה השיווקית שלכם מנקודת מבט חדשה, לחשוב מחוץ לקופסא ולזהות נכסים ומוקדים נוספים דרכם תוכלו להמחיש את סיפור המותג שלכם ליצירת חוויה מקיפה. בוובינר נלמד איך לזקק את המסר ואת ערכי המותג, וכמובן איך להביא את אותו המסר ואותם ערכים לידי ביטוי בערוצי התקשורת השונים המקיפים אותנו.


26.04.20 - בניית אסטרטגיה עסקית מנצחת // וובינר עם יאיר פלד

רגע לפני שיוצאים עם רעיון החוצה או משיקים את המיזם הגדול הבא, כדאי לבנות תכנית עסקית איתנה ולדעת איך לעמוד בה. במציאות בה מיזמים רבים נכשלים בפרק הזמן הראשוני של הפעילות, תכנית אסטרטגית-עסקית היא המפתח להצלחה.


19.04.20 - איך להפוך רעיון ליוזמה בחמישה שלבים פשוטים? // וובינר עם Quatro

לפעמים פתרון פשוט נותן מענה טוב לבעיה גדולה. היום יום שלנו רוויי ברעיונות קטנים וגדולים שיכולים לפתור לנו בעיות, לייעל תהליכים או לשפר שירות. אבל בפועל, רוב הרעיונות האלו נשארים בגדר מחשבה ולא יוצאים לפועל. בסדנה נכיר חמישה שלבים, שכל אחד ואחת יכולים להתחיל לבצע החל ממחר בבוקר, שיהפכו את הרעיון שלכם ליוזמה שאי אפשר לסרב לה.


13.04.20 - איך לספר רעיון? // וובינר עם מילה פינקלשטיין

נפגוש בוובינר את מילה פינקלשטיין, מומחית לסטוריטלינג והעברת מסרים.

נלמד ממילה איך להשתמש בסיפורים, מטאפורות ובהומור על מנת להניע אחרים לפעולה, ונעשה את זה תוך ניתוח משותף של דוברים, פוליטיקאים וקומיקאים מוכרים ונקבל כלים פרקטיים שניתנים ליישום ביום יום.

02.04.20 - איך בונים סטארטאפ? כל השלבים בדרך למיזם // וובינר עם בן ווינר

איך סטארטאפים עובדים? מה השלבים שכל סטארטאפ עובר? מה צריך לדעת וממה צריך להיזהר?

בן ווינר, מנהל קרן הון הסיכון Jumpspeed Ventures מגיע לוובינר בנושא startup life cycle בתכנית OPEN X לפיתוח מיזמים טכנולוגיים ומבוססי מחקר, ולכם/ן יש הזדמנות להצטרף לוובינר ולקבל הצצה לעולם מרתק!


01.04.20 - Medical Startup Life Cycle // וובינר עם ד"ר שי מלצר

כל סטארטאפ עובר בדרך כמה שלבים במחזור החיים שלו. במפגש זה של תכנית OPEN Health הפתוח גם לקהל הרחב, תוכלו ללמוד איך נראה stratup life cycle בעולם הבריאות והרפואה, בוובינר מיוחד עם שי מלצר, מנכ"ל BioHouse.


29.03.20 - מי הרג את היצירתיות? // וובינר עם דפנה קוסידוי, חברת Quatro

במסגרת הסדנה נתרגל חשיבה יצירתית, נבין מה הם הקיבעונות המחשבתיים הקיימים אצל כל אחד מאיתנו ועוצרים אותנו מלחשוב באופן חדשני ויצירתי, ואיך ניתן לשבור אותם על מנת לייצר פתרונות ישימים ובעלי ערך לאתגרים והצרכים היום-יומיים שלנו בכל מוצר, שירות או תהליך עבודה.

כשמציאות מדומה פוגשת את מציאות בית החולים // VR in the Medical World

מה קורה כשמציאות מדומה, VR, פוגשת את מציאות בית החולים?

ניפגש לשיחה עם ישי פוטק, סגן נשיא של חברת XR-health, ונשמע ממנו על הפיתוחים והחידושים שיכולים לשנות את עולם הרפואה המוכר לנו.

יום ג', 21.01.2020, 17:30-19:30 | הספרייה הרפואית ע"ש ברמן| קמפוס עין כרם


מהמעבדה לסטארט-אפ // From the Lab to a Startup

מובילאיי, אקסליבריס, Future Meat, פפטיקום, BriefCam, Sol-Gel, Qlight וחברות רבות אחרות נולדו מתוך מחקר של חוקרים וחוקרות מהאוניברסיטה העברית. בואו ללמוד איך להפוך את המחקר שלכם/ן לסטארטאפ!

פרופ' שלמה מגדסי, חוקר ויזם, יחלוק מנסיונו האישי במעבר ממחקר לסטארטאפ. באירוע גם נערוך היכרות עם תכניות היזמות של HUJI Innovate ושל Cornell Tech ונענה על כל השאלות שלכם/ן!

יום ב', 13.01.20, 18:00 | HUJI Innovate | בניין לוי, קומה 2, קמפוס א.י ספרא


עושות קריירה // נשים בתעשיית ה- Agri/Food Tech

בחרתן ללמוד מדעי המזון, חקלאות, סביבה או מדעי החיים? זה בשבילכן!

14 נשות קריירה מובילות מתעשיית ה-Agri / Food Tech מגיעות לפקולטה ברחובות לשתף בסיפורים האישיים שלהן, ויתנו טיפים לפיתוח קריירה במגוון תחומים - מקרנות הון סיכון דרך מגזר ציבורי ועד לאקדמיה, מחקר ופיתוח.

יום ד', 25.12.19, מועדון הסגל | הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה ברחובות


איך להפוך למפתחים הכי טובים בסביבה? // סדנא מיוחדת בשיתוף Lightricks

לפני שיוצאים לשוק העבודה, בואו להבין איך לייצר יתרון יחסי על פני סטודנטים/ות אחרים/ות ולהפוך למתכנתים ולמפתחים הכי טובים שאפשר.

ברק יורש, מפתח וראש צוות ב-Lightricks מגיע אלינו כדי לספר על הדרך שלו ועל העבודה כמפתח. חוץ מזה, הוא יתן מלא טיפים וכלים שיעזרו לכם להפוך למפתחים הכי טובים בסביבה.

יום שני, 23.12.19, HUJI Innovate, בניין לוי, קומה 2, קמפוס א.י. ספרא


בית עם אפס פסולת // ביאה ג'ונסון בהרצאה

הבלוג שלה הפך לתנועה חברתית שסחפה עשרות אלפים ולספר בשם "Zero Waste Home" שתורגם ל-27 שפות והפך לרב מכר עולמי, ועכשיו ביאה ג'ונסון מגיעה לפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה ברחובות כדי לספר על החוויה המשפחתית-האישית שלה עם מינימליזם, צמצום הצריכה, ומדיניות אפס-פסולת ביתית.

יום א', 22.12.19, מועדון הסגל | הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה ברחובות

לאן היית רוצה להגיע? // הסיפור של moovit

יובב מידד, מנהל שיווק וצמיחה בחברת moovit, מגיע לקמפוס הר הצופים כדי לדבר על הדרך שלהם לפיתוח המוצר, איך בונים מודל עסקי נכון, מה אסטרטגיית הצמיחה של מוביט, ובכלל - לדבר קצת על האפליקציה שבלעדיה היינו נשארים לעד בלימבו של ההמתנה במנהרת האוטובוסים עד שקו 19 יגיע.

יום ד', 18.12.19, 18:30. אולם הסנאט, קמפוס הר הצופים


בריאות דיגיטלית כמנוע צמיחה // פתיחת שנה בקמפוס עין כרם

נשמע על המגמות בישראל ובעולם בתחום הבריאות הדיגיטלית והשימוש בBIG DATA.

יניב אלון, מנהל האקסלרטור Alpha Zone

שירה לב עמי, מייסדת ומנכ"לית SpringYa. בתפקידה הקודם, לב עמי הובילה את המעבר של מערכת הבריאות בישראל לעולם הדיגיטלי.

יום ג', 10.12.19, 18:00. אולם רובין, קמפוס עין כרם


ממשלה חכמה // חדשנות במגזר הציבורי

פאנל ייחודי במסגרת שבוע היזמות העולמי בירושלים, שיעסוק בהיבטים של חדשנות ויזמות במגר הציבורי - האירוע יעסוק בנושאים כמו שיתוף ציבור בקבלת החלטות, פעילות ממשלתית בדיגיטל, שירותיות בעידן החדש, חדשנות בגיוס עובדים ועוד.


שבוע היזמות העולמי: שוק טק // פסטיבל חדשנות ירושלמי - 20.11.19

יזמות משתלטת על שוק מחנה-יהודה - פסטיבל החדשנות של ירושלים חוזר לשוק! הצטרפו אלינו לערב של חדשנות, יצירתיות, אוכל, משחקים ושינוי חברתי.

ארבעה לוקיישנים, 16 הרצאות וסדנאות, מרחבי התנסות בטכנולוגיה ומשחקים, ובסיום - מסיבה ירושלמית! חוץ מזה, משקה ראשון חינם ל-200 הנרשמים/ות הראשונים/ות!


שבוע היזמות העולמי: טועמים יזמות // כל מה שרצית לדעת על חדשנות בחקלאות ומזון - 24.11.19 (קמפוס רחובות)

בואו לשמוע על האירועים המתוכננים לשנה הקרובה, על תכנית היזמות OPEN AgFood שתסייע לכם/ן להוציא רעיון אל הפועל ולהפוך את הידע מהתארים האקדמיים לפרקטיקה, ולהצטרף לקבוצה של יזמים ויזמיות כמוכם/ן. בתכנית:

  • גיל הורסקי, מנהל שיווק וחדשנות, Mondelez
  • ד"ר דקלה מונטקיו, מנהלת השקעות ושותפויות, The Kitchen Hub
  • עדי וגמן, מייסדת ושותפה מנהלת בקרן AgriNation


מה שווה הרובוט הזה אם אנחנו לא יכולים לשלוט בו? מכונות חכמות פוגשות משפט אנושי - 25.11.19

בכנס, שייערך בתל אביב, נדון באתגרים של מפתחי טכנולוגיות בינה מלאכותית, של עסקים המטמיעים אותה במוצרים ובשירותים המוצעים לציבור, ושל רגולטורים האמונים על הפיקוח על מוצרים ושירותים כאלה.


כולם מדברים על דפוס תלת מימד, אבל לאן באמת זה הולך?

בואו לשמוע מומחים בתחום מדברים על רפואה, תחבורה ועל העתיד של תחומים נוספים בעולם הדפסת תלת מימד.


מחפש רשת: חיבור מדינות מתפתחות לטכנולוגיה מודרנית

29.5.2019 | אודיטוריום ע"ש ברברה מנדל, בניין מנדל, קמפוס הר הצופים

יגיעו אלינו נציג חברת פייסבוק עומר גולדברג ובוגר תכנית גלוקאל נתנאל גוזלן-חפץ.

נשמע מהם על החוויות האישיות שלהם כמי שעוסקים בתחום ואיך מחברים מדינות מתפתחות

לטכנולוגיה מודרנית.

HUJI Hackathon

16-17.5.2019 | ביה"ס למדעי המחשב

נושא ההאקתון השנה הוא "חיי קהילה" - בקהילה מסויימת שאתם משתייכים אליה או מכירים מקרוב, יש בעיה שתרצו לפתור? זה הזמן להוציא את הרעיון לפועל!

THE FUTURE OF INDUSTRIAL MANUFACTURING

20.5.2019 | מרכז החדשנות והיזמות - HUJI Innovate

הצטרפו אלינו לשמוע על העתיד של תהליך הייצור התעשייתי, הדפסת תלת מימד, וההזדמנויות שהתחום פותח בפני מיזמים חדשים.

מחשב מסלול מחדש

26.3.2019 | 18:00- 20:00 | ביה"ס למדעי המחשב

אירוע ההשקה של מרכז החדשנות והיזמות באוניברסיטה העברית עם אורי לוין, מייסד Waze.

The Top 5 Things Every CEO Should Know About Dealing With the Board

March 31, 2019 | 18:30- 20:30 | HUJI-Innovate offices

Hebrew University of Jerusalem


פגוש את היזם: זאב פרבמן, מייסד Lightricks

3.4.2019 | 18:00- 20:00 | משרדי HUJI-Innovate

איך בניתי את זה? אירוע בשיתוף Fresh.Fund - שיחה פתוחה עם זאב פרבמן, מייסד Lightricks על הדרך מהאקדמיה להקמת חברה.


כשתוכנה פוגשת חקלאות - פאנל יזמות

3.4.2019 | 18:00- 20:00 | הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה

5 סטארטאפים מצליחים בתחום החקלאות המדייקת באים לספר על הדרך המקצועית שלהם. האירוע בשיתוף Facultech, מועדון היזמות בפקולטה לחקלאות, וארגון- WheatME.